| zooooza a întrebat:

Pun o intrebare mai mult din curiozitate.

Pe la cati sau intre cati ani se dezvolta cel mai mult fetele?

Dar baietii?

Stiu ca oamenii sunt diferiti si nu toti se dezvolta la fel. Dar in majoritatea cazurilor.

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Fetele incep sa se dezvolte de pe la 12-13 ani iar baietii de la 14-15...Cam asta scrie prin carti, dar eu cred ca se intampla ceva mai repede(fizic ma refer) pentru ca dezvoltarea psihica se incheie mult mai tarziu decat cea fizicawinking
Fetele cresc pana la 18 ani (plus/minus 1 an) iar baietii pana la 22 de ani (plus/minus 1 an) happy
winking

2 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai fetele incepe se dezvolta in general, dupa cate stiu eu pe la 13-14-15 ani cam asa iar baietii pe la 13-14 ani

| alexxa_8938 a răspuns:

Pai depinde de corp si de cat de repede se dezvolta pentru ca am intalnit fete care la 11-12 ani sunt foarte dezvoltate si baieti la fel