| anonim_4396 a întrebat:

Am şi eu o întrebare mai stupidă. Nu ştiu cât de stupidă este dar întreb de curiozitate. Băieţii/fetele pot avea "călduri" cum au şi câinii/căţelele, pisicile/motanii? laughing Deci pot avea călduri şi oamenii? Cum ne dăm seama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avem atunci cand avem chef sa facem sex si atingem sanii-fundul iar ele la fel fac cu noi.

| DimLight a răspuns:

Esti programat genetic sa fii curios si sa vrei sa faci asta, concluzia o tragi singur

| BiancaBaby a răspuns:

Da

| melaniame a răspuns:

Hmm. nu le poti spune chiar calduri. la animale se manifesta prin latraturi sau taraili de podealaughing
la noi cred ca asta inseamna de a face. sau in alt sens excitatia. acea caldura pe care o simtim noi fetele jos acum nu stiu daca si baietii.

| justmeandmyboringself a răspuns:

Cred ca da...