| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu un sfat, as vrea sa ma tund dar nu stiu cum, as vrea ceva de gen emo, dar nu emo emo doar un pic.

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Pai ii poti spune sa ti'l fileze si sa'ti faca breton intr'o parte, si sa te invete sa'l tapezi. Apoi este usor de aranja, si orice forma a fetei ai avea, cred ca ti'ar sta bine. Caracteristic la frizurile emo sunt bretonul intr'o parte, parul tapat, negru, drept si mediu/lung winking
take carepeace sign

6 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Pai da'ne cateva ndicii despre parul tau... E cret/ drept? Lungime mica/mare/medie? Tuns in scari? Breton/fara?

| Bii26 a răspuns:

Nici foarte scurt!

stilul emo cuprinde parul scurt, dar nu numai asta
te poti tunde in scari, sau drept si sa iti faci o suvita[nu conteaza ce culoare]

| ody explică:

E drept, lungime medie, fara breton si un pic in scari

| NonimOo a răspuns:

Si mie im place stilu emo, dar mai mult miia placut sa im fac freza bob ii super pentru mine, poate tie nu iti va placea... tu decizi ce vrei. Bafta

| Anonim_3812 a răspuns:

Nu emo ca deja vad o gramada de "fake emo" la care le suna telefonul cu salam si guta.

| enache a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......-emo-2009/
vezi si tu care iti place...