| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

puteti sa-mi faceti si mie o poezie despre 1 Decembrie. daca se poate cu rima si sa nu fie copiata de pe net, daca se poate. Merci!

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ai asadar nevoie de o creatie originala? Ceva cuvinte ce trubiesc puse sau la libera alegere?

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru TheAce):

Libera alegere, doar sa fie despre 1 decembrie

| TheAce a răspuns (pentru Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Ok. am sa iti fac atunci un astfel de poem. Pe cand ai nevoie?happy