| ღHubbaBubbaღ a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste pareri despre telefoanele astea :
Lg Cookie Fresh si Samsung Star La Fleur
Va rogg vine craciunul si vreau sa imi iau unul dintre astea doua?
pareri care e mai bun, care are designul mai frumos etc?
plzzzz LoL Funda...laughing

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

Eu tot visez sa imi iau un LG cookie fresh happydar cred ca Samsung Star Le Fleur mi se pare mai sexy.
happy

4 răspunsuri:
| emma6312 a răspuns:

Pai eu am un cookie fresh LG si e foarte bun.Are touchsreenul bun...muulte optiuni etc

| ღHubbaBubbaღ explică:

Si eu visam sa-mi iau un LG cookie fresh dar... uite ca am dat peste Samsung star la fleur acum e la promotie la Vodafone si am sa mi-l iau dar as vrea sa stiu care e mai bun?

Răspuns utilizator avertizat