| alexandra_7131 a întrebat:

Putin ajutor va rog?:*. Prietenei mele cele mai bune ii place foarte mult de un baiat, care se pare ca si acesta a inceput sa ii faca ochi dulci. As vrea sa fac un lucru dragut pentru prietena mea( si ea a facut multe pentru mine) si sa incerc sa o cuplez cu acel baiat. Stiti vreun plan ceva, cum as putea reusi? Va rog mult, multumesc anticipat:*:X ( fundita)

3 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Hmm.sincera sa fiu, am incercat si eu sa ma bag in treburile altora, mai ales in aceasta privinta si uneori, ba mi-a iesit, ba nu. De preferat, sa te bagi putin, sa vorbesti cu ambele persoane, cu alte cuvinte, sa te imprietenesti tu cu acel baiat si astfel sa ii faci cunostinta cu prietena ta. Asa ar iesi cel mai bine, si nu ti-ar face cap patrat daca nu va iesi ceva cum trebuie. se mai intampla :-

| alexandra_7131 explică:

Am uitat sa mentionez.prietena mea este de acord cu asta, si nu ca vreau sa ma bag in treburile alorora, vroiam doar sa le dau o ''mana de ajutor''. Ei s'au mai cunoscut, se stiu, dar nu a facut niciunul primul pas. Incercam doar sa ajut.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama mia! astea sunt lucruri de copilasi si de "petitori".mai fetelor de ce trebuie sa faceci voi tot timpul primul pas,daca baiatul de care iti place sau ii place cui ii place,nu face el primul pas dupa parerea mea nu este interesat de acea persoana, si daca fata face primul pas el se combina cu ea, dar asa cum sa combina asa usor ii va si da papuciiiiiibig grinbig grinbig grin