| Nesemnat a întrebat:

"Rating Paco Rabanne XS Black" sau "Calvin Klein Euphoria Men Intense"? (parfum)

Răspuns Câştigător
| Insadic a răspuns:

Eu as alege Calvin Klein Euphoria Men Intense. Dar acum depinde ce vrei sa faci cu el. Mirosul este placut, dar modelul nu este cine stie. Rating Paco Rabanne este perfect pentru un cadou, modelul sticlei este interesant dar mirosul nu se compara cu Calvin Klein. Eu doar mi-am spus parerea, sper ca te-am ajutat. big grin

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

Paco