| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Buna
Revista Rolling Stone apare si in Romania?

4 răspunsuri:

Din pacate nu si apropo ca veni vorba de asta... stiai ca cel mai recent numar al revistei "Rolling Stone" le are pe coperta pe Blair si Serena, doua dintre actritele ce joaca in Gossip Girl… Este vorba de un serial care a cucerit rapid inimile americanilor si de care va tot povestim de mai bine de un an, de cand se difuzeaza

| beatleman a răspuns:

Din pacate nu...Este o revista de succes in Anglia.Pa.Astept funda!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei revista pentru ca este Gaga in ea happy Da, si eu as vrea sa o iau sad

| ellyah a răspuns:

Nu