| BYBY a întrebat:

Sa incephee hee :
Fac parte din consiliul elevilor din scoala la care invat, si stiti cu totii ca se apropie halloween.
Trebuie sa vin cu niste idei amuzante cat si serioase pentru ca sa organizam un mic festival cu tot ce trebuie.
Eu am gasit cateva, dar mai imi trebuiescwinking
CIne imi zice vreo maxim 10, sau mai putine, primeste fundita!big grinhappypls!

Răspuns Câştigător
| raluk200 a răspuns:

Pai, la noi se organizeaza un concurs pe clase- fiecare cl isi alege reprezentanti o fata si un baiat care sunt supusi la mai multe probe--de dans modern si popular in saci, scosul merelor din apa, spagatul, scosul monedelor din faina, umflarea baloanelor, confectionare unei rochii pentru partenera din hartie igienica sau creponata...In final, castigatorii sunt numiti regele si regina balului. Sper ca ti-am dat cateva idei.