| BonaNote a întrebat:

Ma aflu si eu in consiliul scolar al elevilor din scoala la care invat si departamentul in care ma aflu are ca sarcina sa ogranizeze o activitate de 8 Martie. Am venit toti cu cateva idei insa sunt cam putine si am mai avea nevoie de cateva interesante si care nu necesita foarte multi bani pentru ca momentan nu stim daca vom avea sau nu fonduri. Multumesc!

1 răspuns:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Pai incercati de exemplu sa printati (sigur aveti o imprimanta sau ceva) niste anunturi cu mesaje de 8 martie, cu dragoste pentru femei. Sau informatii despre originea sarbatorii si sa le postati prin scoala. Daca nu, ati putea sa puneti ceva muzica pentru ziua mamei/femeii in pauza mare, si sa faceti o scurta serbare, daca se poate organizata de cei mai mici, pentru intreaga scoala, chiar in incinta acesteia. Sper ca ti-am fost de folos...