| oricinearesentimente a întrebat:

.sa va povestesc ceva:sunt intr-a opta, sunt fata si mai numesc ana.este un baiat in clasa la mine. florin,care tot se coporta cu mine si cu inca o fata,andreea,ca si cum am fi impreuna, adica eu cu el, si cateodata el cu ea.e penticostal si nu stiu ce sa cred.tot ma face sa rad si pe ea la fel, se preface ca e indrgaostit.ma striga si ma intreaba cu o bomboana in gura daca vreau si eu, adica sa o iau din gura la el. dupa aceea eu rad si... o intreaba pe andreea.ea e mai "serioasa", nu prea rade sau se mai enerveaza.nu vreau sa par rea, dar eu sunt mai frumoasa decat ea si /..nah nu stiu.el e mai mic decat noi cu putin.mai este un baiat in clasa, alex, el mereu imi zice ca ma place si ceilalti se coporta ca si cum am fi iubiti:::Xxxxxxxxxxxx..meureu ii zic lui sa fie atent, ca ma face geloasa si trebuir de astea, stiti voi. oricum el nu e atat de aratos precum florin. oricum.ce sfat in dati? ce sfaturi? va rog fara rautate.eu mi-am deschis sufletul, va rog sa nu ma faceti sa ma simt prost.multumesc pentru atentie!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua Ana, te înţeleg perfect, acest băiat Florin este un băiat de treabă adică ştie să preţuiască o fată şi chiar e de treabă din spusele tale, şi cu acea fată Andreea poate sta cu ea să o înveselească nimic mai mult, ţinând cont că tu eşti mai frumoasă te lasă mai la urmă aşa gândesc eu. Dacă şi ţie îţi place de el poţi discuta cu el să vă vedeţi, eşti a 8-a gândeştete că la anul fiecare îşi va vedea de drum la un liceu diferit, profită!
Cam asta este, să-i transmiţi lui Florin salutări, glumeam.
Bravo fi socială şi ai grijă de tine Ana.
O zi frumoasă!

5 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Bună. Eu cred că acel penticostal se distrează doar, iar cel care e în clasă cu tine chiar te place.

| oOSaritaOo a răspuns:

Bună. Eu cred că acel penticostal se distrează doar, iar cel care e în clasă cu tine chiar te place. Dacă mai mulți din clasă zic că sunteți iubiți, păi au ajuns ei cumva să zică asta. Băiatul ce e în clasă cu tine, te gândești că a vorbit cu colegii lui. happy Și așa știu toți și încearcă toți să ți-l ''bage pa gât''.winking

| minaj a răspuns:

Daca florin face asta, adica iti face ochi dulci tie si prietenei tale. pai daca ai avea o relatie cu el nu cred ca ar merge iti dovedeste de pe acum ca el e gen don juan care face ochi dulci multor fete. cat despre celalalt baiat. thinking el da te merita, imi dau seama ca tine mai mult la tine

| oricinearesentimente explică:

Va multumesc tuturor! imi este greu sa aleg un raspuns castigator... voi alege maine, sa vad ce se mai intampla la scoala.kiss***********

| AnAcondaaa a răspuns:

Pai eu sunt bait tot in clasa a8a si iubesc o fata care este la liceu in clasa a8a iar eu la generala vorbesc cu ea, nu stiu ce face ea pe acolo dar stiu ca tine la mine chiar daca se joca si cu alti baieti sau eu daca ma joc prin clasa cu alte fete tot n-o sa uit ca o iubesc.eu zic sa-l intrebi tu prima daca vrea o relatie cu tine si sa-i zici sa termine cu gesturile de dragalasenie si cu alte fete, ia-ti inima in dinti si spune-i. sper ca te-am ajutat