| PirattStarr a întrebat:

Va marturisesc ceva:sunt un baiat de 14 ani slabanog, fara muschi si nu prea sociabil dar invat foarte bine.Am sanse as imi fac o prietena?

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Nu-i adevarat, nu toate fetele se uita numai la corp, si eu am 14 ani si mi se par ridicoli baietii de aceiasi varsta cu mine care au muschi, nu mi se pare o problema ca esti slab, am ogramada de prietene pe care nu le intereseaza corpul ci mai degraba fata.in sensul sa fie cat de cat dragut.eu cred ca ai sanse sa-ti faci o prietena, incearca sai mai sociabil, fa-ti prieteni, incearca sa faci glume sa fii amuzant, nu stiu incearca sa te aranjezi, fa-ti o freza noua nu stiu ceva in genu.incearca sa-ti gasesti o prietena care sa nu fie de la tine din zona, care sa nu te cunoasca. a si sa stii ca fetelor le plac baietii inteligenti.cunosc ogramada de baieti care au succes la fete si nu au deloc muschi, nici mari frumuseti nu sunt dar au un sarm care-i face speciali.deci crede-ma nu-i tot timpul vorba doar de cum arati.happy

4 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Daca ai cap, ai de toate.
Nu-ti trebuie bicepsi si altele. te vei forma in timpoh go on

| metehne a răspuns:

Buna!
hey stai linistit ca nu-i capat de tara daca tu nu esti ca ceilalti baietioh go on
hmm.deci nu prea socializezi. dc? esti timid? Pai incearca sa interactionezi cu colegii tai, amicii mai mult...si as poate vei fi mai sociabil.
sanse sa isi gaseasca pers potrivita are oricine, Poate ca la tine nu a sosit momentul sa ai inca o prietena, dar nu-ti fa grijihappyDragostea apare cand te astepti mai putinhee hee

Numai bine!wave

| мełıššα a răspuns:

Pai. ai sanse foarte mici si ai sa iti spun de ce : fetele in ziua de azi se uita numai la corpwinking. putin se mai uita ele la gandire la comportament. etc. poate sa gasesti o fata mult prea pe planeta asta.

| bogdy112 a răspuns:

Chiar ca esti sincer. dar nu ai spus fata cum tie.incearca sa mai pui ceva muschi pe tine si sa socializezi, apucate de ceva sport si asa poti sa reusesti