| biacool a întrebat:

sa va zis, deci eu plac un baiat, si el ma place, mi-a dat trandafiri, un ursulet, inghetata. Dar pe mess incearca sa scape de mine! Are pretentia sa ii dau buzz dar e ocupat cu jocurile. Imi spune ca se duce pe afara si e pe invisible. Si vorbeste cu o alta fata. Odata cand vorbeam pe mess mi-a trimis mie din greseala cand ii spunea fetei acelea: ma iubesti ma iubesti daca nu, nu. Am ramas cu dubii. Si e conectat la o alta fata. Si pe mess ma alunga, adica inventeaza lucruri si imi zice pa, iar dupa se da pe invisible sau vorbeste cu alte fete. Daca nu mi-ar fi dat trandafirii, ursuletul nu ma iubea, dar acum nu stiu.
Sa il tratez cu indifereta? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| madytza_7574 a răspuns:

Da...trateaza-l cu indiferenta nu merita atentia tawinking

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ar fi bine sa il ignori o perioada sa vezi daca chiar tine la tine: daca tine, te va contacta el si iti va cauta compania. Este posibil sa fi inventat replica aceea pentru o fata ca sa te faca geloasa, deci poate fi trimisa intentionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu te sfatuiesc sa il intrebi cinstit... sa ii spui asa" mai (cum te cheama) spune-mi sincer daca frei sa fie ceva intre noi sau nu pentru ca eu tot incerc sa vad daca ma iubesti cu adevarat sau nu asa ca zi"