| Dianka_4924 a întrebat:

Saptamina aceasta, una din prietenele mele(care are prieten)sa sarutat cu un baiat(fostul meu)ei sunt vecini si dupa cite am observat buni prieteni insa am auzit ca intimp ce el era cu mine s-a sarutat cu ea, ei bine, nu de asta e vb, pe ea nici nu prea o am la inima;(Cu prietenul ei ma inteleg destul de bine si el de la inceput vroia sa iba relatii cu ea si dupa asta sa o lese. Ei bine, au avut, ea s-a indragostit tare de el iar el este indiferent fata de ea. A si plins din cauza lui insa nu stiu ce a dus-o sa faca asta.Mai inaint avusem eu o problema serioasa, m-am deskis ei krezind ca imi e prietena insa de la ea au aflat mai multe perosane.Acum,de aces caz(ca sa sarutat cu baiatul acela)i-an spus prietenului ei, vrind sa ma razbun intr-un fel.Nu cred ca stie si mi e totuna daca va afla, vreau sa simta ceea ce am simtit eu atunci, problema mea era cu mult mai serioasa ca a eisadPrietenul ei i-a spus prietenului meu de asta, insa el deja stia de la mine.Alexandru(prietenul meu)a intrebat de unde stie si el i-a zis ca de la mine, atunci el imi spuse un cuvint urit si de ce i-am spus, atunci eu m-am intors si am plecat. Apoi a venit la mine si am stat putin impreuna si adica mi-a trecut mie dar el spu-se astfel "crezi ca v-oi umbla din urma? Nu am venit sa imi er scuze, nu trebuia sa-i spui si bl-abla-bla". De cant am iesit au trecut doua zile si in aceste doua zile nu ne-am contactat deloc, de obicei suna sau venea la mine. Poate ca nu am facut chiar corect ca i-am spus dar ea facu-se la fel atunci! Nu vreau ca prietenul meu sa creada Fundita)ca i-am spus asta dun cauza ca sunt invidioasa si vreau sa ei sa se departa sau ceva d'genu.As vrea sa ii lamurec care-i treaba.Ma ajuta-i voi? Cum sa incep iar vb de asta si cum sa ii spun?(Fundita=*

1 răspuns:
| Dianka_4924 explică:

Imi cer scuze de greselile gramaticalesad