| Serenax3 a întrebat:

vreau si eu un sfat. Deci, sunt impreuna cu iubitul meu de trei ani, ne iubim foarte mult. dar unul din prietenii lui cei mai buni. mi-a marturisit la o petrecere ca ma place de foarte mult... dinainte sa ma cuplez cu iubitul. se pare ca iubitul meu a vazut cand mi-a spus si faza cea mai rea este ca prietenului lui m-a si sarutat oh go on. Acum. iubitul meu nu mai vorbeste cu el. dar prietenul lui tot vrea sa vorbeasca cu mine. dar eu il ignor. ce sa fac? sa vorbesc cu e

11 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Sa inteleg ca mai degraba iti pasa de prietenul iubitului tau decat de propriul iubit?
In fine, nu e treaba mea. Gandeste-te bine bine de cine iti pasa de fapt si pastreaza o relatie buna intre tine si cel ales, pe celalalt lasandu-l deoparte.
Si mi s-ar parea normal ca alesul asta sa fie prietenul tau. Doar sunteti impreuna de 3 ani. Lasa-l pe celalalt, sigur nu te iubeste asa mult ca actualul, care a stat 3 ani cu tine si asta nu-i putin timp. Explica-i amicului prietenului tau ca tu nu simti nimic pentru el si ca ar fi mai bine sa nu se bage intre voi.

Răspuns utilizator avertizat
| Ovydiw a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu mai ramai cu niciunul dintre ei...

| Serenax3 explică (pentru Ovydiw):

Haha, ce destept esti tu.

| Azµre a răspuns:

Ești tută? Ai 3 ani cu iubitul tău și tu tot pe el îl ignori că s-a supărat că te-a pupat altul? E normal să se supere. Tu de ce ai stat de ce nu ai dat o palmă nu ai făcut nimic? E clar ți-a plăcut și îți place cum să îți ignori prietenul tău de parcă e vina lui că te-a sărutat ală. Doamne ferește ce oameni.

| Serenax3 explică (pentru Azµre):

Bwai, stii sa citesti? am zis ca il ignor pe prietenul lui, nu pe el. Si nu mi-a placut, hai shut up.

| Azµre a răspuns (pentru Serenax3):

Am citit eu prost îmi cer scuze. Ignoră-l și discută cu prietenul tău și totul va fi bine atunci.

| Deanme a răspuns:

Spune-i acelui baiat care te-a sarutat ca e mai bine sa nu vorbiti o vreme pana el si cu prietenul tau se impaca. Cred ca cel mai bine este ca tu sa iti ceri scuze iubitului tau pentru ca l-ai lasat sa te sarute pe acest baiat dar si acesta e bine sa isi ceara scuza fata de iubitul tau.

| doyna123 a răspuns:

Sa te fu-ti cu amandoi

| Serenax3 explică (pentru doyna123):

Sa te f_t pe tine in gura.

| adreutza95 a răspuns:

Nu te lasa infuentata de prietenul iubitului tau... poate ca e invidios sau poate ca chiar te vrea dar...eu cred ca mai bine ramai cu iubitul tau petru ca aveti 3 ani impreuna si te iubeste din cate ai spushappy