| igrec005 a întrebat:

Buna!(Scuzati categoria). Cum fac sa scot data de la aparatul foto? Mentionez ca am o camera foto Samsung es15. De fiecare data cand fac poze, imi apar in colt data si ora la care au fost facute pozele si nu am chef sa sta sa decupez fiecare poza in parte.

Răspuns Câştigător
| Adelina1998B a răspuns:

Poi..sa incepem! eu am Nikkon! deci, intri la meniu la setari si acolo unde scrie Date imprint dai pe el si sunt 3 categorii 1) off 2) Date 3) Date and time. Dai pe off si nu-ti mai arata! nah acum nu stiu daca asa ii si la tine dar eu team spus acum vezi tu! sper ca te-am ajutat! daca da Funda? :* >big grin

| igrec005 explică (pentru Adelina1998B):

Nu am asa. dar daca tot esti singura care a faspunss...

| Adelina1998B a răspuns (pentru igrec005):

Ahh..Na imi pare rau atunci! sad