| NuImiSpunNumele a întrebat:

Scuze pentru categorie.As vrea sa-mi aflu parola de la vechiul meu cont de Facebook, cum pot face asta, stiti voi un program? Repede va rog. Pentru cel mai bun raspuns dau

Răspuns Câştigător
| Numai98356 a răspuns:

Pai daca ai uitat parola, nu mai poti sa o recuperezi pe aceeasi, dar poti sa ai alta parola la acelasi contpuppy dog eyes acolo la facebook, unde te loghezi, scrii adresa cu care te lochezi si sub casuta cu parola ai acolo am uitat parola sau ceva de genu! dai acolo, si completezi spatiile unde iti cere!
sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes
funda?puppy dog eyes

| NuImiSpunNumele explică (pentru Numai98356):

Treaba este ca nici id-ul de la cont, nu il mai stiu.

| Numai98356 a răspuns (pentru NuImiSpunNumele):

Aa, atunici nu mai ai cum sa recuperezi nimicstraight face

| NuImiSpunNumele explică (pentru Numai98356):

Acum stiu id-ul de la cont, dar nu mai stiu parola de la messenger.

5 răspunsuri:
| andreeamihele a răspuns:

Sub soatiul unde trebuie sa introduci parola te intreaba "Ai uitat parola?"; dai acolo si iti va aparea sa te loghezi pe messenger, unde vei primii un e-mail cu codul pe care il vei introducacolo unde iti va cere.te vei descurca.winking

| NuImiSpunNumele explică (pentru andreeamihele):

Nu mai stiu, nici id-ul de la contul de Facebook.