| katalyn_2632 a întrebat:

Se apropie 1 aprilie, ce farse le faceti prietenilor vostri? Pentru cele mai bune sugetii dau FUNDA :X

1 răspuns:
| AduMrr a răspuns:

Pai! eu m`am gandtit la cateva love struck : daca parintii tai sunt plecati sau nu sunt cu tine in camera le lasi un biletel ( in care zici ca ai plecat de acasa ) ascunzi cateva haine ff bine` sh` iesi pe afara tongue. astepti o ora sau 15 minute sa vada biletul si intrii inapoi spunand " Pacaleala de 1 Apriliee love struck "; sau poti schimba zaharul cu sarea si sarea cu zaharul laughing; Sau daca ai frate sau sora ( daca nu mama/tata) pune pe o farfurie niste mai mare 2 bucati de hartie, dale foc si striga cat poti speriata... cu siguranta o sa-i dea gata smug; sau pentru prieteni - poti sa ii bagi in cutia postala ( unui prieten care are permis ) o scrisoare ( frumos facuta, stampilata ) in care sa scrie ca ii sa suspendat permisul si este cercetat penal pentru omor big grin; (asta e veche ) in timp ce doarme deseneaza`i pe fata tot ce poti love struck mai sunt si alte farse super! sper ca te-am ajutat bye :*