| Antonia14Larisa a întrebat:

se apropie balul bobocilor si la intrarea pe scena am nevoie de un discurs|prezentare ...si nu am nici o idee cu ce sa incep. un model ceva m-ar putea ajuta mult. multumesc

3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Eu la balu bobocilor de anul trecut, am avut o intrare RAP. Am interpretat piesa Vescan - sfintii nostri pazitori. Si am primit aplauze de la toti prezentii [profesorii si elevii]. happy

| TipaS a răspuns:

Poți intra pe scenă cu un dans apoi te vei prezenta. Spune-ți toate calitățile și folosește și proverbe.
Baftă!

| Paturik a răspuns:

Compune o poezie de cateva randuri. Descrie-te. Noi asa am facut la bal. puppy dog eyes