| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

Buna se apropie sf nicolae sh desigur craciunul adica Mos Craciunlaughing as vrea sa-i cumpar ceva prietenului meu si d mos nicolae si d mos craciun dar nu stiu ce totusi sa fie la pret convenabilbig grin mersi mult:X

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Nu te grabi cu cadoul. totdeauna primul pas la cadouri il face baiatul, daca incepi tu prima ii cazi in plasa usor si dupa aia o sa umbli in limba dupa el ...crede-ma.pe bune

4 răspunsuri:
| ramona_5587 a răspuns:

Ceva dragut... ceva ce sa poata sa foloseasca sau ceva simbolic ai putea sa ieihappynu trebuie ceva mare si scumphappy se va bucura m mult pentru gesthappyte uiti prin magazine si sigur gasesti ceva ce ii va placeahappy bafta:*

| wonderbra a răspuns:

Ce varsta are prietenul tau? e important de stiut.

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ explică:

Are 21 d ani

| mirceagall a răspuns:

Ce inseamna pret convenabil?
ai putea sa-i cumperi o camasa de calitate, e in jur de 200 de ron