| MaDyXa a întrebat:

se apropie ziua celei mai bune verisoare a mea si as dori sa ii scriu o scrisoare si nu am nicio idee.ma puteti ajuta? promit ca

Răspuns Câştigător
| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Draga mea versishoara, cu ocazia zilei tale de nastere promit sa nu te mai bat la cap, sau sa te enrvez cu "My LiTTlE BoY", promit de asemenea ca o sa fiu foarte amabila cu privire la"adversarulbatting eyelashes" boului de fii'miu. Numele lui incepe cu "R" sh de asemenea nu vreau sa zic "R" de la "ratat". Deasemenea promit sa ma abtin cu privire la id sh pariu. Imi pare rau daca te-am enervat cu R- cum ca probabil as vrea sa-l bat, ca vin eu la anul' la economik.
CE ZICI? CREZI K MI_AR PLACEA O ASTFEL DE SCRISOARE?
fundita?:?

2 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Draga mea verisoara, azi de ziua ta eu iti doresc sa ti se indeplineasca toate dorintele.Sa ai parte de toate bucuriile iar Dumnezeu sa te indrume spre cei mai buni ani.Iti urez un foarte calduros LA MULTI ANI! din partea verisoarei tale drage...(numele tau)

Scuze daca nu iti place dar e noapte, si nu sunt asa priceputa noaptea.

| MaDyXa explică:

Imi trebuie pana pe data de 27 decembrie