| anonim_4396 a întrebat:

Buna, se apropie ziua fratelui meu si i-am luat o rama 15×20, vreau sa pun o poza gen YOU ARE THE BEST BROTHER sau HAPINESS IS HAVING AN OLDER BROTHER WHO TAKES CARE OF YOU, nu e problema de design-ul pozei, ci nu gasesc nici o poza cu marimea 15 × 20. Cum sa fac sa gasesc o poza alba 15×20? Mi-e frica ca atunci cand ma duc sa trag la xerox in oras sa nu fie marimea corespunzatoare ramei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-am citit numele...in photoshop, creezi o imagine 15x20 si dupa pui poza acolo.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O faci tu singur? straight face

| galaxygirl13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum?

| galaxygirl13 a răspuns (pentru anonim_4396):

P.s sunt fata

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sau online, PIXLR sau ceva de genul.

| anonim_4396 explică (pentru galaxygirl13):

Nu ti-am citit numele...in photoshop, creezi o imagine 15x20 si dupa pui poza acolo.