| Jessyka888 a întrebat:

se apropie ziua prietenului meu, si nu stiu ce sa fac adica el isi tine ziua dupa o saptamana de la implinirea varstei. sper ca intelegeti..asa si nu stiu cand sa ii dau cadoul de ziua lui sau cand merg la locul petrecerii? daca nu ii dau de ziua lui poate ma simt aiurea ca nu i-am dat dar dupa aia voi merge acolo cu mana goala.ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cadoul il dai cand mergi la petrecere

| Raull7 a răspuns:

Pai cadoul il dai la petrecere. Zic eu... big grin

| Jessyka888 explică (pentru Raull7):

Pai si dupa aia ma simt aiurea de ziua luilaughing ca e si ziua de nastere si de nume una dupa altalaughing

| Raull7 a răspuns (pentru Jessyka888):

Greu atunci laughing

| Misteriosulboschet a răspuns:

Cel mai bine e sa ii dai cadoul la petrecere.Te vei simti aiurea mergand acolo cu mana goala. Funda?