| OKxGIRLx a întrebat:

Buna se face maine scola in judetul cluj daca da se pun absente?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Se face scoala peste tot, este scoala altfel este usor si foarte frumos! Este obligatoriu sa te duci, nu se pun absente dar se scade un punct la purtare [asa stiu eu]! Daca nu vrei sa te duci spune-i ca ai febra, dar eu nu as incerca asta! Mai bine te duci, ca-i frumos. happy

1 răspuns:
| nevermind3322 a răspuns:

Si eu sunt din cluj si nu se pun absente. eu is bolnava si am motivari. eu nu am auzit nimic legat de un punct scazut la purtare.