| moldo15 a întrebat:

Hai salut deci am nevoie de un fel de descriere pentru o poza in care sa-i scriu celui mai bun prieten care de maine se muta la cluj la o scola de fotbal sa-i spun tot ce am trait in momentele de prietenie cu el... cea mai buna funda happy

1 răspuns:
| plasticsmile a răspuns:

Dar nu trebuie sa iti spuna nimeni nimic pentru ca altfel nu ar mai fi din suflet...chiar daca i ai scrie 5 cuvinte macar alea sa provina de la tine si sa fie din suflet... spune-i ca iti pare rau ca pleaca dar in acelasi timp te bucuri pentru el ca progreseaza etc degeaba iti spunem noi, tu scrie c simti