| DeDe_7262 a întrebat:

Bunahappy

se mai poarta bratarile prieteniei?

5 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Bratarile prieteniei nu sunt o moda, tocmai de aia se si numesc asa.Asta inseamna ca daca s-ar schimba moda, s-ar schimba si prietenia?laughing Nu.
Le poti purta oricand, mai ales combinate cu imbracaminte potrivita.La fel cum a zis si @dollydee, depinde de stilul fiecaruia.

| bublegum a răspuns:

Adica voi purtati aceste bratari doar pentru ca le poarta si alti?
sincer ii trist sad.ele ( bratarile) ar trebui purtate ca un simbol al prietenie intre doua sau mai multe persoane happy.nu pentru ca sunt l; a moda8-)
si dah. normal... daca ai prietena / prietenul potrivit, ii frumos sa purtati aceste bratariwinking

| dollydee a răspuns:

Nu cred ca s-au demodat vreodata...deinde de stilul fiecaruia.

| DeDe_7262 explică:

Am formulat gresit intrebarea ...acum am realizat si eu
dar oricum...lasati'o asalaughing

| Căpşunăă a răspuns:

Eu zic ca da