| andreea_6267 a întrebat:

se poate recuceri un baiat? cum pot sa fac asta am mai fost cu el si nu stiu cum sa facc sa mai fiu cu el

1 răspuns:
| Gyuliano a răspuns:

Da, il poti recuceri. Acum depinde dc va'ti despartit. Daca a fost din vina ta.ai putea sa ii arati ca te-ai schimbat pentru el. Mai poti sa pui in evidenta cat de bine era cand eratzi impreuna.si cat iti lipseste. Acum depinde daca mai simnte ceva pentru tine si mai vrea o relatie cu tine. Oricum... sfatu meu e sa iti traiesti viata la maxim sa cunosti cat mai multa lume, ai timp sa iubesti toata viata.