| Ozgean07 a întrebat:

Buna sear aTPU! Vreau si eu un nume "smecher-as" pe fb, sa fie legat de numele meu real. Ma numesc Ozgean. (turkis)

3 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Poate nu iti dai seama insa e o chestie psihologica atunci cand folosesti un pseudonim cand ai posibilitatea de ati folosi numele real.denota ca tu ca si individ nu ai destula stima de sine, sau respect spre familia ta.numele tau nu e unul care sa il alegi insa il poti face sa fie unul respectat, nu vad de ce anume l-ai schimba.
+chestii de genu de cele mai multe ori sunt de prost gust

| Ozgean07 explică (pentru stark47):

Asa este, imi place cum ai spus-o pe astawinking, oricum nu il schimbam laughing)

| Dennisz a răspuns:

FooZ GeeaN