| Dia45 a întrebat:

Buna seara

A folosit cineva gama Gerovital Plant Stop Acnee? Daca da, ce impresie v-au lasat? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Hey! Eu folosesc crema, dar a mea se numeste "Gerovital Plant Stop Acnee-Crema Ultra Activa"! E suuuper! Bine, depinde de ten, dar la mine functioneaza perfect! O folosesc de 2 ani si sunt foarte multumita...nu am probleme cu tenul deloc, desi folosesc zilnic machiaj straight faceNu vrei sa stii cum aratam inainte X_x...e super!
Efectele cremei se observa dupa 2-3 luni de folosire! Sper ca te'am ajutat! Te pop!