| Cata2388882 a întrebat:

Bună seara am și eu o întrebare care mă pune pe gânduri deci sa va zic eu am niste colege care eram cei mai buni prieteni și le mai puneam mana pe sâni și pe fund mult timp și acum m-am certat cu toată clasa și vor sa se răzbune fostele prietene și să ne ducă la director că le punem mâna pe fund și pe sâni cam cate puncte se scade la purtare?

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine cere-le iertare, poate scapi.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as fi tras un genunchi direct in boase, daca ai fi intraznit sa ma atingi pe sani sau pe fund, fiindca asta meriti.

Asa te educa printii, sa afii un psihotopat sexual?
Viitor asigurat vei avea dupa gratii, in acest caz.

| dullcat a răspuns:

Buna.Imi pare rau, ce spui tu aici este hartuire sexuala.Depinde de director cat de deschis sau inchis la minte este vizavi de subiectul in cauza.

https://centrulfilia.ro/ce-este-hartuirea-sexuala/

| Cata2388882 explică (pentru dullcat):

Da dar și ea a fost de acord gen nu o deranja că făceam asta

| J0B0MAT a răspuns (pentru Cata2388882):

Dacă era de acord nu se mai ducea la director.E într-adevăr hărțuire sexuală, din care îți poate scădea multe puncte la purtare și ar putea merge și la poliție, ceea ce ai merita.
Te îndrepți spre profilul violatorilor din școlile noastre care pare că se înmulțesc din ce în ce.Nu știu ce ați pățit de deveniți atât de obsedați de mici, dar cu siguranță o vizită la psiholog, poate chiar psihiatru este necesară.

| dullcat a răspuns (pentru Cata2388882):

Stii tu asta din gura lor sau doar ai interpretat asa? Tu ai fi de acord sa te pipaie colegele din clasa?

| VoidEternal a răspuns:

Un punct de bucă.

| DoctorInFemei a răspuns:

Nicio problema. niciunu. daca nu ai fost filmat sau nu le ai dat la mijareta, esti safe