| reky a întrebat:

BUNA SEARA! Am si eu o problema,unu` mi-a furat pagina de Facebook! Daca ati putea sa-mi spuneti niste modalitati prin care sa-l distrug,sa-l desfiintez, cumva sa nu mai intre pe net! Nu sunt negativist, dar am vb. cu tipul frumos si se pare ca nu vrea sa be intelegem.SCUZE DE CATEGORIE!

1 răspuns:
| Awndre a răspuns:

Nu stiu modalitati, dar ti-as sugera sincer sa privesti situatia cu calm, sa nu te enervezi asa degeaba, pana la urma e o pagina de facebook, nu ti-a luat foc casa. keep calm and forgive then forget!