| Bursy a întrebat:

Buna TPU puteti sa ma ajutati cu o problema, am o pagina de facebook si nu stiu cum sa adaug videoclipuri cine imi spune dau funda P.S:imi pare rau de categorie big grin

Răspuns Câştigător
| edi123edi123 a răspuns:

Buna, deci poti sa intri pe profilul tau de facebook si exact langa "stare" ai "fotografie\Clip video". si poti lasa acolo clipul tau videowinking

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Uita-te mai bine ca ai niste butoane, sar in ochi de la o posta! De pe Youtube pui link copy-paste! Greu!