| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Buna seara.
Am si eu o problemuta. Mi-e frica de insecte. Cel mai mult mi-e de radasca, albina si gandacul de colorado. Pur si simplu inghet, tip, ..Am incercat mai multe metode dar n-au mers. Ce sa fac?

1 răspuns:
| KrYsTy2OOO a răspuns:

Dar ele nu fac nimic, alibina si radasca sunt mai infricosatoare deoarece inteapa, dar daca nu le faci nimic ele te vor evita. Gandacul de colorado, nu face absolut nimic, ei sunt pe plantele de cartofi, ii vei gasi greu, dar nici acestia nu fac absolut nimic rau...
Sper ca te-am mai linistitwinking