| horzimah324353 a întrebat:

Buna seara.As avea si eu cateva intrebari adica mai degraba incurajari din partea voastra..Am o profesoara care ne obliga sa facem pregatire..ne pune 2 si 3 pana nu ne ducem.Si m am dus si nu fac nimic, ia banii degeaba..ne tine de vorba la pregatire si ne este frica sa ne lasam..are o gramada de bani si tot mai vrea de la noi, chit ca nu avem chit ca avem trebuie sa ne ducem. nu putem facem nimic pentru ca familia ei este mare, sunt parintii ei inspectori. In numele clasei 11 C va rugam un sfat.Multumim

3 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Reclamatie la director, la altceva nu ma pot gandi. Poate chiar si la politie pentru santaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataie ca la urs. Daca are familie mare crezi ca rezista la box-uri?

| rupzorwin a răspuns:

Mai ia si tu 2-3 colegi si duce-ti-va la directorul liceului...