| Nueu10 a întrebat:

Buna seara.As dori sa imi iau un telefon si chiar nu ma pot hotari.
Am cautat pe cateva site-uri si am gasit cateva telefoane care mi-au facut cu ochiul.Imi puteti da cateva sfaturi va rog frumos? Uitati ce caut eu la un telefon:
-sa ma tina bateria mai mult timp
-sa faca poze misto
-sa fie mai interactiv telefonul,nu asa simplu, ma refer la programe si asa.Si stilul de a trimite mesaje (ca la Samsung s) sper ca intelegi ce vreau sa spunlaughing)
-sa nu fiee mic! nu vreau unul cat palma unui barbaatlaughing) dar totusi sa nu fie minuscul pentru ca mi se pare foarte aiurea...

Am gasit 2 telefoane, o sa va dau linkul sa va dati cu parerea. Daca aveti voi alte sfaturi si mai bine:* Multumesc.O seara buna!

Funda.

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand Samsung Primo - http://www.gsmarena.com/samsung_s5610-4191.php - are si semnalul ffff bun

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nokia 300 e perfect