| talentul a întrebat:

Buna seara, azi am observat ca mai nou la facebook, imi urmaresc toti prieteniilaughing))? eu nu aveam decat vreo 5 pe care ii urmaream,, acum la fiecare persoana din lista scrie following...
Ce pot face sa rezolv problema >asta? ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| lusyniuu a răspuns:

Păi. ai putea sa selectezi acei 5 prieteni sau cati vrei si sa ii pui la prieteni apropiati si postarile lor ori vor avea prioritate ori vei putea da click la prieteni apropiati ( sau poti alege alta denumire cum ar fi familie sau nu stiu ce ) iar acolo vei vedea postarile prietenilor selectați. cum poti face asta? ei bine pur si simplu căutând la setări sau cel putin pe laptop iti arata pe ecran undeva in stânga "prieteni apropiati " din cate imi amintesc. oricum se presupune ca Facebook ul filtrează cu timpul postarile mai des apreciate de tine si iti vor apărea mai des acele persoane