| Mayumi a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, astazi am observat ca in lista mea de prieteni am persoane pe care le urmaresc si am dat la toate persoanele din lista sa nu le mai urmaresc, iar dupa ce am terminat am observat ca nu mai primeam noutati de la prieteni (adica ce postau) ci numai de la pagini pe care le-am apreciat. Cum pot sa fac sa primesc din nou noutati de la prieteni? Este din cauza ca am dat sa nu mai imi urmaresc prietenii?
Fundaaa happy

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

E din cauza ca ai dat sa nu mai urmaresti prieteni, i-ai restrictionat pe toti, cat despre cei care ii urmaresti poti sa dau unfollow de obicei se da automat follow atunci cand trimiti o cerere de prietenie si respectivul nu iti accepta cererea.

| Mayumi explică (pentru sickoffallthings):

Dar prietenii pot vedea ca eu ii urmaresc?

1 răspuns: