| Danuta_Maria_1996 a întrebat:

Buna seara, cred ca fetita mea de 12 ani intra in pubertate, astazi am observat ca are un san umflat...ar trebui sa imi fac griji? Poate avea cancer la san?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tu crezi că e vreo problemă, nu pe noi ar trebui să ne intrebi ci pe MEDIC!

| OldSoul a răspuns:

Daca te simti ingrijoarata poti sa intrebi un medic.
Insa, cred ca e normal, e de la pubertate, am si eu nepoate de aceeasi varsta, si se "lovesc" si ele de aceeasi problema.

| Jay1 a răspuns:

Nu poate avea cancer la sân, dar trebuie să apelezi imediat la un consult medical.
SĂNĂTATE!