| anonim_4396 a întrebat:

Am 3 papagali.Si cred ca doi dintre ei.Am o fetita care am observat azi dimineata ca are ceva umflat exact sub cioc, unde ar veni gusa.Si un baiat care este umflat la fund, ca sa zic asa.Am o vecina care a avut si ea papagal cu o umflatura la fund si cand la dus la medic i-a zis ca are tumoare si nu mai poate sa-i faca nimic.Si la fata ma gandeam sa nu fie la fel doar ca s-a manifestat in alta parte.Baiatul e si batran si probabil si de-asta, dar fata are 2 ani.Cel de-al treilea papagal l-am verificat si nu are nimic.Cam ce credeti ca ar putea avea fata?

2 răspunsuri:
| FlAiser a răspuns:

Papagalul si-a pus silicoane la fund asta e singura explicatie iar fata si-a pus botex in buze

| deesweety a răspuns:

Asa a avut si papagalul meu, nu stiu exact daca e o tumoare, pe al meu l-am dus la medic si i-a dat un tratament, acum e ok!