| Maria_Andreea_R._1997 a întrebat:

Buna seara, de vreo 6 luni am început sa iau anticoncepționale deoarece am avut amonreea secundara. Acum o luna m-am decis sa le întrerup deoarece nu ma mai simteam bine de la ele. De obicei menstruația îmi venea la 22 de zile, acum după ce am renunțat la anticoncepționale mi-a venit a29a zi. Am dureri de burta destul de puternice dar îmi curge foarte puțin, având in vedere ca înainte îmi curgea destul de mult. Oare care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Iti dai seama ca dupa 6 luni de pastile, corpul tau s-a schimbat. Ar trebui sa vezi un specialist, raspunsurile de pe TPU nu pot inclocui expertiza lui.

Bafta! happy