| doar.pt.voi. a întrebat:

Buna seara.
La multi ani celor care poarta numele de Andreea si Andrei, sa fiti iubiti, sanatosi si tot ce vrei, sa aveti.
Toate cele bune:*

O seara placuta tuturorhappy

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna @doart.pentru.voi. multumesc pentru urare(ma cheama Andreea)big grin
Si ai facut un gest frumos urandu-le la multi ani persoanelor cu numele Andreea si Andrei.
Si la fel va urez si eu multa sanatate, dorintele sa vi se implineasca, sa aveti parte de muulta iubire mai ales ca se aproprie si cea mai minunata sarbatoare:Craciunul.
Sa aveti parte de o seara frumoasa.

| SentimenteColorate a răspuns:

Multumesc mult esti o scumpa te kiss uite id meu sa vb andre.andra24 kisssss