| mrrRobert a întrebat:

Bună seara! Sunt oarecum aproape de liceu și aș vrea să știu un profil ceva mai pe gustul meu. Prefer matematică (medie spre multă), română (medie spre multă), limbi străine cel mult franceza și engleza dar as prefera engleza (medie); biologie, fizică, chimie și istorie cât mai puțină (medie spre puțină), la fel și sportul (cat mai puțin); când vine vorba de tehnologica, educație socială, muzica, desen, religie din câte știu depind de profile; iar ce a mai rămas probabil nici nu e important. Sincer să vă zic nici nu știu dacă termenul de profil e corect în ceea ce am enumerat dar as dori sa mă ajutați va rog, mulțumesc, apreciez fiecare răspuns!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mate -info.

| Ana674 a răspuns:

Buna! Din spusele tale ti s-ar potrivi un liceu teoretic pe filo (romana) sau pe mate-info

Daca îți place engleza și ai vrea sa o profesezi mai bine putea pe langa sa dai probele vocaționale in mai pentru bilingv