| IzabellaLoredana a întrebat:

Buna seara TPU.
Ce factor/i credeti ca afecteaza neglijarea etapelor normale ale vietii?
Copii se maturizeaza precoce, vor sa fie "mari", sar peste etapa copilariei direct in urmatoarea etapa si fac lucruri care ar trebui sa fie facute la alta varsta.
Ce parere aveti?

1 răspuns:
| SomeoneReal a răspuns:

In primul rand tehnologia! Petrec prea mult timp in fata televozorului si al calculatorului, apoi anturajul si poate si statutul social(bogat, sarac) cat si mediul in care traiesc Succes! big grin