| FallenDude a întrebat:

Buna Seara TPU, Cum a fost pentru voi prima oara la examen pe a a-8-a? Cum ati trecut peste emotii? Cand v-ati apucat de invatat?hee hee Si la ce vi s-a parut mai usor? confused Dau si fundita la cine raspunde primul

Răspuns Câştigător
| Bulinaaaaa a răspuns:

Si eu sunt clasa a 8a. Si am mari emotii pentru examenul care urmeaza sa il daw. am inceput sa invata cam de cand a inceput cls a 8a. am recapitulat la mate tot ce am inv din cls a 5a si la rom am repetat speciile literare sh toate partile de vb sh de propozitie+ acum de vreo luna lucrez pe sintaxa frazei. trebuie sa te pregatesti bine sh lasa emotiile. sigur vei reusi. bafta:*

1 răspuns:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Salut,si eu sunt pe a 8-a dar nu am emotii deloc pentru nici un examen:d.Inca nu m-am apucat de invatat dar am auzit ca subiectele la examene sunt de nivel mediu, asa ca nu imi fac griji.Multa bafta