| floruits a întrebat:

Bună seara TPU. Îmi puteți da niște replici bune când cineva mă insultă?

Aș dori cât mai multe replici bune.
Dau fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dacă timpul pe care ți-l dedici insultandu-mă, ți l-ai dedica făcând altceva, ar fi mai bine pentru sufletul tau".

Consider că e cea mai buna replica pe care o poți da cuiva care insistă insultandu-te.

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Tipul asta de replica le inveti tu singur pe parcurs. Nu e ceva ce trebuie invatat ca lectiile la scoala pentru a doua zi.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu cred că este nevoie să îți faci temele înainte să insulți pe cineva. Deși nu sunt de acord cu insultele, sunt sigur că îți pot veni de la sine replici pentru astfel de situații. Nu avem de unde să știm ce insulte primești tu, și nici nu cred că e treaba cuiva, însă sper că ai înțeles ceea ce vreau să spun.

| IamJoKeR a răspuns:

Hai in privat si vorbim mai multe daca esti draguta happy

| DomnulPoliticos a răspuns:

O doamna adevărată nu folosește înjurături happy

| floruits explică (pentru DomnulPoliticos):

Bună seara!

Aveți dreptate. Vreau doar niște replici bune pentru insulte. Doar că eu nu vreau să folosesc înjurături.