| 358ili a întrebat:

Buna seara TPU! Nu stiti magazine in cluj aproape de cartierul Marasti unde se pot gasi ochelarii 3d, sau in piata se pot gasi ochelri 3d la ce magazin(numele)langa care magazin Ma refer in piata Marasti.
FUNDOI!
Multumesc anticipat, o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| StefanVLY a răspuns:

Nu cauta magazine banale.straight face Cumpara o revista 3d din aia cu tot cu revista stii tu + o pereche de ochelarii 3d am eu o colectie ti-as da dar sunt din Calarasi laughing Costa 8lei happy. Bafta la cumparaturihee hee! Funda!? :X