| Pandaaa a întrebat:

Buna seara TPU.
Stiti cumva cum pot citi arhiva veche (de acum 4-5 luni ) printr-un site, sau ceva semanator? Fara "Conversation History". Ca am dat "show more messages" la greu laughing
Citisem undeva cica se poate din yahoo mail. Dar nu stiu cum. Daca se poate cumva, sa selectez eu data, daca nu cer prea mult big grin
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Da,se poate de la yahoo mail!
intrii la mail. daca ai mail-ul nou,de anul trecut,si acolo sub inbox ai "conversations" acolo ar trebui sa le gasesti! eu mi-am gasit acolo si ce am vb anul' trecut in decembriewinking
daca nu le ai nici acolo,nu cred ca le mai poti gasi undevawinking
si ai mare grija cu noul mail pentru ca acele conversatii se pot vedea de la orice calculator pe mail, deci daca intrii pe mail de la cineva, sa dai singout de fecare datawinking