| LoveNarutoAnime a întrebat:

Buna seara TPU! Stiti vreo fata dintr-un anime...(sa-mi ziceti numele ei, dar si anime-ul)O fata cu parul prins intr-o coada undulata si lunga, iar parul ei sa fie castaniu(maro)inchis...Tocmai a fost ziua mea si am primit o peruca dupa cum am prezentat-o si..as vrea tare mult sa-mi fac un cosplay!happy:-)Va roiog sa ma ajutati! Multumesc anticipat! P.S. Dau FUNDA la primul raspuns!(la cat de disperata sunt as da funda si cainelui meu pentru latrat/raspunsul lui*^_^*)

1 răspuns:
| RedOfWorld a răspuns:

Salut! dacă stau să mă gândesc o mică asemănare pentru descrierea ta este Asuna din SAO. Sper că te-am ajutat!