| Ekkaterinna a întrebat:

Buna seara, TPU! Vreau sa-i fac un cadou prietenei mele cele mai bune, si ma intrebam daca stiti vreun magazin din Barlad care face cadouri personalizate happy As vrea sa-i fac cadou ceva care sa reprezinte prietenia noastra big grin Ce alte cadouri as mai putea sa-i ofer daca nu gasesc un magazin de acest gen? Sunt in pana de idei sad

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu îmi vine nimiiic în cap.Şi nici nu cred că sunt...Nu ştiu, şi eu caut ceva de genu', dar eu am nevoie de un magazin care să facă brelocuri personalizate, pentru cheile de la maşina tatălui mei, aşa, cadou de Crăciun, dar nu găsesc nimic.Cred că dacă până la urmă nu găseşti nimic, eu ştiu, ai putea face un colaj de poze cu momente interesante împreună şi te duci frumos la Fujifilm şi îi zici să'ţi scoată poza cât de mare vrei, iei o ramă [Ai grijă să iei ramă potrivită pentru poză, exact aceeaşi mărime] şi gata.
În Bârlad, nu prea ai ce să găseşti.
Sau poţi merge la Ciupercuţa, sau ceva de genu', nu mai ştiu cum se numea magazinul ăla cu cadouri multe, mega împodobit de Crăciun.Acolo au toate rahaturile pe care le vrei sau nu le vrei.
Sayonara!