| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a întrebat:

Buna seara TPU, vroiam sa va intreb daca sprancele cresc. Am taiat din greseala din ele, sad. Nu se vede foarte mult. Insa as vrea sa aflu.Ma cam ingrozeste gandul ca ar putea ramane asa. Va rogg crying Multumesc anticipat.
Fundita.

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Unge-le cu ulei de masline o sa iti creasca la loc foarte repede, iar ziua ca sa nu se observe creioneaza-le un pic cu dermatograf

4 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă explică:

Multumesc tuturor happy
M-am mai linistit un pic

| Onn3 a răspuns:

Sau si mai bine daca ai avea ulei de ricin ca e vrei 3 lei la plafar

| lilbb a răspuns:

Mda,stiu cum e laughing Stai linistita iti cresc la loc.Iti spun din propria experienta.

| Georgi2011 a răspuns:

Da creste dar mai greu
!